post

Luxusný Apartmán typu A
(luxusný od 130,- € / noc)

Apartmán typu A je našim najluxusnejším typom ubytovania. Je vybavený spálňou s dvojlôžkom a obývacou miestnosťou s koženým gaučom, ktorý je v prípade potreby možné po rozložení použiť ako prístelku pre dve osoby. Apartmán je zariadený v rustikálnom štýle.

post

Apartmán typ B
(od 60,- € / noc)

Ubytovanie v Apartmáne typu B ponúka spálňu s dvojlôžkom a gaučom, ktorý je možné po rozložení použiť ako prístelku pre dve osoby. Spálňa je veľmi priestranná a svetelná, naviac je z nej prístup na presklenný balkón s posedením. Kúpeľňa disponuje okrem WC i vaňou, ktorú oceníte hlavne pri pobyte

post

Standard suite
(od 85,- € / noc)

Izba standard suite je vybavená dvojlôžkom a gaučom, ktorý poskytuje po rozložení pohodlné ubytovanie na prístelke pre dve osoby. Izba je veľmi priestranná a dostatočne presvetlená. Kúpeľňa disponuje okrem WC i vaňou, ktorú oceníte hlavne pri pobyte celej rodiny s malými či väčšími deťmi.

post

Dvojlôžková izba
(samostatné postele od 45,- € / noc)

Dvojlôžková izba so samostatnými posteľami je voľbou pre návštevníkov túžiacich po komforte. Kvalitné posteľové matrace zabezpečia pokojný spánok. Izba disponuje vlastným sprchovým kútom a WC. Izbu je možné obsadiť jednou alebo dvoma osobami. Pre páry s bábätkom je možné doplniť izbu o detskú postieľku.

post

Dvojlôžková izba
(manželská posteľ od 45,- € / noc)

Dvojlôžková izba s fancúszkou posteľou je voľbou pre páry túžiace po komforte. Kvalitné posteľové matrace zabezpečia pokojný spánok. Izba disponuje vlastným sprchovým kútom a WC. Izbu je možné obsadiť jednou alebo dvoma osobami. Pre páry s bábätkom je možné doplniť izbu o detskú postieľku.